Покупка стабілізаторів напруги в магазині “Правильне електроживлення”

Стабілізатор — це пристрій, який захищає від стрибків і перепадів напруги в мережі. Оскільки в наш час не часто побачиш місця, в яких немає стрибків напруги й з електрикою все в порядку, то і наявність стабілізатора напруги в таких місцях набуває все більшої популярності. Стабілізатори бувають як однофазні (напруга електроживлення 220В) так і трифазні (напруга електроживлення 380В). У Вас є можливість придбати стабілізатор напруги у інтернет-магазині “Правильне електроживлення” по найкращих цінах. Наша компанія пропонує безкоштовну доставку по всій Україні.

Покупка стабілізаторів напруги в магазині “Правильне електроживлення”

Вибір стабілізатора напруги

Для початку, потрібно визначитися, для яких цілей Вам потрібен стабілізатор. Існують стабілізатори для локальних цілей (наприклад пральних машин, насосів, холодильників, комп’ютерів, телевізорів та ін.) і для стаціонарних (стабілізатори на всю квартиру або офіс). Щоб зробити правильний вибір, необхідно чітко розібратися з основними типами навантаження. Однофазний стабілізатор слід підключати так, як це вказано в інструкції, в якій крім схеми вказані пікова і номінальна потужність пристрою. Якщо ж у вас є хоч один прилад, що працює від 380В, потрібно застосовувати трифазний апарат.

Потужність стабілізатора напруги

Цей показник є основоположним для успішної роботи приладу, і якщо ви правильно визначите сумарну потужність навантаження всіх електричних пристроїв, то стабілізатор зможе прослужити досить довго (зазвичай виробник обіцяє термін експлуатації до 15 років). Щоб обчислити суму потужності всіх електроприладів, можна скористатися числовими даними, написаними в паспорті пристрою або на його задній панелі. Також існують спеціальні таблиці, в яких вказана повна потужність апарату і його пусковий струм.

“Правильне електроживлення” – правильний вибір

У вас виникли питання і ви не знаєте що ж купити, якої потужності і виробника стабілізатор вам потрібен? Ви завжди можете зателефонувати нам за телефонами в шапці сайту і наші фахівці з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і проведуть консультацію по підбору необхідного вам обладнання. Якщо ви проживаєте в Києві або у Львові, ви також можете прийти в наш магазин щоб купити обладнання. Магазин “Правильне електроживлення” бажає вам вдалих покупок! А ми в свою чергу постараємося зробити все, щоб ви залишилися задоволені покупкою стабілізатора напруги.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.