Придбати квиток для авіаперельоту та не переплатити – це мета усіх пасажирів, які відповідально ставляться до родинного бюджету. Стандартні методи економії не завжди спрацьовують, бо перевізники досить детально аналізують ситуацію на профільному ринку.
Чи варто розраховувати на дешеві квитки
Зазвичай раннє бронювання авіаквитків вважається оптимальним варіантом, який дозволяє зекономити. Але не все так просто. Вартість квитків у більшості компаній формується в залежності від популярності напрямку перевезення. Якщо є попит на конкретний напрямок, то і вартість перельоту буде вища. Сезонність сьогодні майже не враховується, оскільки компанії просто знижують кількість рейсів взимку.
Можна зекономити, якщо бронювати квиток за 2-3 місяці до вильоту. Але не всі пасажири можуть собі дозволити таке планування подорожі. Має значення і день тижня, на який запланована мандрівка. У вихідні та свята вартість квитка вища ніж у будні дні. Інколи можна зекономити, якщо відразу купувати квиток туди й назад. Такий варіант дає можливість заощадити до 25% від загальної вартості. Найдорожчий варіант мандрівки – це виліт у суботу і повернення через тиждень також у суботу. Варто переглянути дати поїздки, оскільки переліт з вівторка по вівторок буде дешевшим.