Цифрові речі та цифрові послуги стають частиною законодавства України. Верховна рада ухвалила законопроєкти

Діджитaлізaція — нeвід?ємнa чaстинa нaшoгo життя. Щoб інтeгрувaти віртуaльні aктиви в трaдиційну eкoнoміку Укрaїни, Пaрлaмeнт підтримaв законопроєкти № 6447 та № 6576. Вони стимулюватимуть розвиток цифрової економіки, а новий директриса залучатиме в країну додаткові кошти.

Оборона цифрову річ

Норма вводить до Цивільного кодексу новий термін — «цифрова річ». Це объект цифрового середовища, який перебуває в обороті лише в цифровій формі. Наприклад, українці матимуть змогу позичати одне одному біткоїн ли іншу криптовалюту з нотаріальним посвідченням цієї угоди. У разі порушення умов угоди громадяни зможуть звернутися раньше суду за захистом прав.

Насчет обіг цифрового контенту

Уложение описує особливості обігу цифрового контенту як різновиду цифрової речі, а також специфіку надання цифрових послуг. Споживачі цифрових послуг эдак само отримають нові можливості судового захисту у відносинах з надавачами послуг та матимуть змогу ефективніше відстоювати полномочия в разі отримання послуг неналежної якості, а ринок зможе бути більш цивілізованим, а отже й ефективним.

Що це змінить?

Українці зможуть захистити полномочия на свої віртуальні активи. Раніше такої можливості без- було — ухвалені законопроєкти це змінять.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.